Про компанію

Компанія ТОВ "Ріелт Ентерпрайз" веде свою діяльність в області професійного продажу нерухомості.

Мета нашої компанії - задоволений Клієнт, який зміг реалізувати свої завдання. Тому ми завжди працюємо в інтересах Кліента — це принцип, яким ми керуємось в нашій роботі.

«Ентерпрайз» - команда, де кожен обрав цю професію свідомо та вдосконалювався у своєму сегменті ринку роками! Не дивлячись на те, що компанія на ринку нерухомості зовсім недавно, наші спеціалісти мають досвід роботи понад 15 років, та працюють в цій сфери починаючи з 2008 року. У нас працюють професіонали високого рівня з вищою освітою в області маркетингу, менеджменту, управління активами, економіки та юриспруденції.

Ми вирішуємо найскладніші питання нашого Клієнта, навіть ті, за які не мають бажання чи кваліфікації братися інші спеціалісти, тому будьте впевнені, що ми зможемо Вам допомогти!

І охоче це зробимо, бо для нас дуже важливо, щоб кожен зміг успішно й спокійно вирішити своє житлове питання, незалежно від його рівня складності. Ми бачимо свій поклик у тому, щоб розробляти під кожну задачу, з якою до нас звертається Клієнт конкретне працююче рішення, а вже потім успішно втілювати його до життя.

За час роботи на ринку нерухомості, завдяки роботі нашої команди у нас з'явилося багато постійних клієнтів і ми маємо хороші партнерські відносини з усіма великими агентствами нерухомості Києва.

Прагнемо, щоб «Ентерпрайз» став символом якості послуги, надійності та гарантією результату. Бо ми полюбляємо виклики та вміємо на них відповідати!

Дружна команда компанія "Ентерпрайз" впевнена, що почавши з нами співпрацю Ви будете задоволені результатом!